Kategórie      
Novinky
Marksman-Taktická mierenka

27.11.2022 na našej strelnici sa uskutoční strelecká súťaž v mierenej streľbe s disciplínou aj na 300 m Všetci ste vítaní.

viac
Legálne použitie zbrane na osobnú ochranu

Vážený záujemca,   dňa 16. 11. 2022 o 17.00 hod sa uskutoční prednáška "LEGÁLNE POUŽITIE ZBRANE NA OSOBNÚ OBRANU" v salóniku hotela DOUBLE TREE BY HILTON v Košiciach . Program: 16:30 - 17:00 Registrácia 17:00...

viac

Legálne použitie zbrane na osobnú ochranu

Každý rok sa podieľame na organizácií vynikajúcej prednášky. Či už sa jedná o športových strelcov IPSC, LOS alebo držiteľov ZP, poľovníkov nemal by nik chýbať na tejto edukačnej prednáške.

Edukačná prednáška pre držiteľov Zbrojných preukazov, športových strelcov napr. IPSC, poľovníkov atd. o nutnej obrane, krajnej núdzi a oprávnenom použití zbrane na osobnú ochranu. V rámci tejto prednášky rozoberieme problematiku strelných poranení z pohľadu súdno-lekárskej praxe. Na prednáške bude podrobne vysvetlené, aké sú možnosti legálne sa brániť so zbraňou v zmysle Trestného zákona, ako sa správať po prípadnom použití zbrane, ako vystupovať pred orgánmi činnými v trestnom konaní a pod.
Zodpovedať na Vaše otázky budú počas diskusie naši odborní prednášajúci - JUDr. Marek Čech, predseda okresného súdu Prešov a MUDr. Martin Kováč, znalec z odboru súdneho lekárstva.
Občerstvenie počas prednášky bude formou bufetových stolov realizované Double Tree by Hilton catering.

 

Aktuálne informácie o prednáške sledujte na našej facebookovej stránke:


https://www.facebook.com/prednaskanutnaobrana/?hc_ref=PAGES_TIMELINE


Copyright 2017 - 2024 © rebelsguns.com

UPOZORNENIE

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. 

Potvrdzujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.