Novinky
Rebels Rifle 4

 Strelecká súťaž v puške úrovne L1, podľa pravidiel IPSC. Pre členov aj nečlenov SADS a držiteľov ZP. Bude sa strielať na vzdialenosti 100-200 m. Registrácia a informácie k preteku nájdete na stránke: www.http://sors.sads.sk

viac
Legion

Pripravujeme pre Vás streleckú súťaž.

viac

Legálne použitie zbrane na osobnú ochranu

Každý rok sa podieľame na organizácií vynikajúcej prednášky. Či už sa jedná o športových strelcov IPSC, LOS alebo držiteľov ZP, poľovníkov nemal by nik chýbať na tejto edukačnej prednáške.

Edukačná prednáška pre držiteľov Zbrojných preukazov, športových strelcov napr. IPSC, poľovníkov atd. o nutnej obrane, krajnej núdzi a oprávnenom použití zbrane na osobnú ochranu. V rámci tejto prednášky rozoberieme problematiku strelných poranení z pohľadu súdno-lekárskej praxe. Na prednáške bude podrobne vysvetlené, aké sú možnosti legálne sa brániť so zbraňou v zmysle Trestného zákona, ako sa správať po prípadnom použití zbrane, ako vystupovať pred orgánmi činnými v trestnom konaní a pod.
Zodpovedať na Vaše otázky budú počas diskusie naši odborní prednášajúci - JUDr. Marek Čech, predseda okresného súdu Prešov a MUDr. Martin Kováč, znalec z odboru súdneho lekárstva.
Občerstvenie počas prednášky bude formou bufetových stolov realizované Double Tree by Hilton catering.

 

Aktuálne informácie o prednáške sledujte na našej facebookovej stránke:


https://www.facebook.com/prednaskanutnaobrana/?hc_ref=PAGES_TIMELINE


Copyright 2017 - 2022 © rebelsguns.com

UPOZORNENIE

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. 

Potvrdzujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.